Blog Ciekawe case'y, praktyczne wskazówki, zero lania wody

60 najlepszych blogów o PR

„Stany, Stany…” chciałoby się zanucić za Muńkiem Staszczykiem po przejrzeniu zestawienia Inkybee. Poznajcie 60 najlepszych na świecie blogów o PR, które warto śledzić.

Inkybee.com to narzędzie do zarządzania komunikacją w blogosferze. Zespół firmy, wykorzystując swoje algorytmy, stworzył zestawienie najlepszych blogów dotyczących public relations na świecie.

„Wszyscy kochają zestawienia, więc i my sobie jedno zrobiliśmy” – napisali autorzy, zastrzegając, że nie pretenduje ono do jedynie słusznego. Co nie zmienia faktu, że monitorując na co dzień światową blogosferę, mają solidne podstawy do tworzenia takich rankingów.

Już pierwszy rzut oka na listę nie pozostawia złudzeń – pierwszą trzydziestkę okupują blogi z USA i Kanady. Pierwszy blog ze „starego” kontynentu (niemiecki Everything PR) zajął… 35 miejsce.

Czy jedynym wyjaśnieniem tych (dys)proporcji jest fakt, że w zestawieniu uwzględniono jedynie blogi anglojęzyczne? Tego nie wiemy. Wiemy natomiast, że tylko z tego powodu nie ma tam nas;)

Pierwsza dziesiątka:

1. Spin Sucks

2. SHIFT Communications blog

3. PR News Blog

4. PRNewser

5. Beyond PR

6. PR Couture

7. Social Media Crisis Management

8. PR In Your Pajamas

9. The Future Buzz

10. Social PR Chat

Całe zestawienie znajdziecie TUTAJ.

Share Button

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


9 − = 3